•  -
  •  -
  •  -
  •  -

 

Станом на 01 січня 2019 року мешканці міста Кропивницького отримують медичну допомогу в 14 лікувальних закладах, де працюють 588 лікарів, з них 36 лікарів – організаторів управління охорони здоров’я, та 1,4 тис. середніх медичних працівників. В лікувальних закладах міста щорічно впроваджуються нові методи діагностики і лікування.

ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

Лікувальні заклади, у т.ч.:

14

лікарні 4
пологові будинки 1
амбулаторно-поліклінічні заклади, у т.ч. ті,
що надають первинну медико-санітарну допомогу
5
стоматологічні поліклініки 3
ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 МОЗ України” 1

В місті продовжують успішно працювати інсультне та гемодіалізне відділення, міський перинатальний центр ІІ рівня, Міська лікарня № 2 імені Святої Анни, відкриті у 2017 році.

На території міста втілено перший етап медичної реформи у закладах охорони здоров’я первинної ланки (автономізація закладів (перетворення в комунальні некомерційні підприємства), їх комп’ютеризація та інформатизація), що дало змогу всім трьом комунальним некомерційним підприємствам своєчасно підписати договори про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України з 01 січня 2019 року. Деклараціями про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, охоплено 70% населення міста.

Наразі проводиться робота по впровадженню другого етапу медичної реформи (реорганізації закладів вторинного рівня у комунальні некомерційні підприємства).