27 березня 2023 року у місті Кропивницький в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, що знаходиться за адресою вул. Преображенська, 79-А, відбудеться воркшоп на тему “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку”, який проводиться Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, Кропивницькою міською радою спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Початок заходу о 10:00 год.

Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану.

У воркшопі також візьмуть участь представники регіональних відділень Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Приватбанку та Кредобанку, які у партнерстві з ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” вже надають підприємцям пільгове кредитування на виконання експортних контрактів, та експортери, які скористались підтримкою.

Після закінчення воркшопу його учасники можуть отримати індивідуальні консультації щодо продуктів передекспортної фінансової підтримки.

Участь у заходах буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу області та виробникам, які планують здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Реєстрація учасників заходу здійснюється до 14:00 год. 24 березня 2023 року шляхом заповнення онлайн анкети, яка знаходиться за посиланням: https://forms.gle/7XnejyGPzFR9xgNT8.

Програма заходу буде надіслана на   електронну адресу,  вказану під час реєстрації.