Проєкт USAID “Економічна підтримка України” запрошує представників бізнесу на онлайн-майстерню з пошуку грантів та заповнення грантових заявок, яка відбудеться 21 квітня.

Учасники дізнаються про актуальні гранти для бізнесу та «шлях грантера» – від заповнення заявки до отримання допомоги на реалізацію своєї ідеї.

Гість майстерні – представник Міжнародної організації міграції (МОМ) – познайомить учасників заходу з програмами підтримки та умовами отримання грантів від МОМ.

Учасники майстерні, які вже мають в роботі бізнес-план, зможуть надалі взяти участь у грант-інтенсиві та отримати фахову консультацію від менторів майстерні.

Для реєстрації на захід перейдіть за посиланням: https://forms.office.com/r/y1ig4akwkm

Для подальшого долучення до заходів просимо учасників заповнити анкету бенефіціара: https://bit.ly/3UCTVu9

Навчання у майстерні є безкоштовним. Захід триватиме з 14 до 17 години.

Захід проводиться в рамках інформаційно-діалогового майданчика «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення» під егідою Команди підтримки реформ Мінекономіки та за сприяння Проєкту USAІD «Економічна підтримка України».

Корисну інформацію про підтримку бізнесу в умовах війни та по залученню грантів Ви можете знайти на наших сторінках “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення” в соцмережах:

на FB https://www.facebook.com/groups/1423919791413255

та Telegram https://t.me/domogabizness1

Також для пошуку актуальних грантів Ви можете скористатися грантовим еКалендарем:

https://docs.google.com/…/12xbF8f5tO0EZLd4EEnm7…/edit…