За підтримки програми EU4Business 29 та 30 червня 2023 року у просторі для підприємців @Центр підтримки підприємництва Кропивницької міської ради відбудеться семінар-тренінг на тему «Сталі підходи до ведення бізнесу. Маркетингова стратегія як інструмент масштабування бізнесу та збільшення продажів».

Ця подія для представників діючого бізнеса Кропивницької громади. До участі можуть долучитися  власники та керівники малого та середнього бізнесу, ФОПи, менеджери з розвитку бізнесу та спеціалісти з маркетингу

   На учасників чекає два дні інтенсивів під час яких вони зможуть:

  • ознайомитись з основними принципами маркетингової стратегії та її значенням для досягнення успіху в розвитку бізнесу;
  • здобути навички з розробки ефективного маркетингового плану;
  • провести аналіз ринку, конкурентів та клієнтів для розробки ефективної стратегії;
  • навчитися створювати унікальну торгову пропозицію, яка привертає клієнтів і дозволяє виділитися на ринку.

Участь в семінарі-тренінгу є безоплатною.

Як взяти участь?

Зображення, що містить символ, логотип, Графіка, дизайн

Автоматично згенерований описЗаповніть коротку анкету про себе за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf12-rl2cKW_Mg6E4u4oOWE8uqufOadNlZiM6FzE8mVFPlRPA/viewform?usp=sf_link

Дедлайн заповнення: 26 червня 2023 року

Час проведення заходу: 29 червня – з 10.00 до 11.00 – Офіційне відкриття

з 11.00 до 15.30 – Програма семінару

30 червня –  з 10.00 до  15.00 – Програма семінару

Місце проведення: м.Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 41, каб.126 (будівля міської ради).

_____________________________________________________________

Захід відбувається в рамках реалізації проєкту “Створення центру підтримки підприємництва “BusinessKrop-HUB” як складової екосистеми сприяння розвитку МСП у Кропивницькій громаді”, який реалізується громадською організацією «Агенція креативних ідей» у співпраці з Кропивницькою міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Агенція креативних ідей» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eubusiness, #MovingForwardTogether, #gizSME, #BDF