ГО “Агенція креативних ідей” оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг з розробки та проведення тренінгу “Комунікація як частина привабливої корпоративної культури” в рамках реалізації проєкту “Створення центру підтримки підприємництва “BusinessKrop-HUB”, як складової екосистеми сприяння розвитку МСП у Кропивницькій громаді”.

Захід реалізується в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Назва предмету закупівлі: послуги з розробки та проведення тренінгу “Комунікація як частина привабливої корпоративної культури”

Технічне завдання для участі в процедурі та додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 099 662 97 93;
e-mail: ideasagencykrop@gmail.com
  
або за посиланням.