Нова хвиля експортного консалтингу від програми міжнародної співпраці #EU4Business у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національнальним проєктом Дія.Бізнес.

Підкорити нові ринки стає ще простіше! 30 малих й середніх підприємств зможуть безоплатно отримати експортний консалтинг, навчання та наставництво в межах хвилі #TradeUpExportCoachingProgram:

◾ оцінити готовність власного підприємства до експорту

◾ одержати сприяння під час виходу на нові ринки збуту та розвитку експортної діяльності

◾ проаналізувати потенційні зовнішні ринки

◾ отримати інструменти онлайн-маркетингу, продажів та пошуку іноземних партнерів

Заявку на участь можуть подати підприємства із чисельністю від 5 до 249 співробітників, що зареєстровані та ведуть діяльність на підконтрольних Україні територіях.

Дедлайн — 14 серпня. Більше інформації за лінком https://cutt.ly/uwdrMSmh

Не втратьте можливість отримати відповіді на всі запитання щодо успішного здійснення експорту. Нехай світ дізнається про вашу компанію.

Довідкова інформація:

Хвиля експортного консалтингу реалізується в межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що спільно фінансується Європейським Союзом й урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ Ukraine. Партнерами проєкту є Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.