ГО «Агенція креативних ідей» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг з розробки та проведення тренінгу «Практикум для діючого бізнесу з розвитку бізнес-компетенцій у сфері комунікацій» в рамках реалізації проєкту “Створення центру підтримки підприємництва “BusinessKrop-HUB”, як складової екосистеми сприяння розвитку МСП у Кропивницькій громаді”.

Захід реалізується в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

       Назва предмету закупівлі: послуги з розробки та проведення тренінгу «Практикум для діючого бізнесу з розвитку бізнес-компетенцій у сфері комунікацій».

Технічне завдання для участі в процедурі та додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 099 662 97 93;
e-mail: ideasagencykrop@gmail.com
  
або за посиланням  https://docs.google.com/document/d/1id2kNf6qniEAnoKOtIJThdUC-LPT4WZ0/edit?usp=sharing&ouid=117533789500547809565&rtpof=true&sd=true