Про місто

  •  -
  •  -
  •  -
  •  -

Місто Кропивницький

Кропивницький – місто в центрі України, багате своєю історією та культурною спадщиною, національними традиціями та цінностями, промислово-економічним та науковим потенціалом. Місто – обласний центр славного степового краю, привабливий для економічного співробітництва та вкладення коштів в розвиток різних галузей його економіки.

Кропивницький широко відомий завдяки знаним брендам у сфері машинобудування, зокрема “Ельворті” (“Червона зірка”), “Гідросила”, “Дозавтомати”, а також продукції провідних підприємств, як ПАТ НВП “Радій”, ТОВ “ОЕЗ “Градолія”, ТДВ “М’ясокомбінат “Ятрань”, ТОВ “Протеїн-Продакш”, ТОВ КФ “Східні ласощі”, ТОВ “Продінвест”, ТОВ “Ласка”, ПрАТ швейна фабрика “Зорянка”.

Одне із наших ключових завдань – підтримка підприємництва, формування сприятливого бізнес-середовища. Ми розпочали співпрацю з Офісом із залучення та підтримки інвестицій, Офісом з просування експорту, Європейською Бізнес Асоціацією, Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою, Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

Налагоджено діалог із організаціями роботодавців, підприємців, іншими громадськими організаціями, що забезпечило максимально конструктивні умови для продуктивного діалогу та ведення бізнесу.

Наше місто відкрите для подальшої співпраці та налагодження взаємовигідних ділових зв’язків з інвесторами та представниками ділових кіл. Ми переконані у чудових перспективах розвитку Кропивницького і сподіваємося, що неповторна аура нашого міста спонукатиме Вас до нових ідей та цікавих проектів.